Site Dili

 • Ridas İnş. Teks. Gıda ve Hayv. San. ve Tic. Ltd. Şti.
  Organize Sanayi Bölgesi 5. Cadde No:1 KÜTAHYA
 • Tel : +90-274-216-25-45
  Fax : +90-274-216-17-15
 • www.ridas.com.tr

 

 • Merkez Ofis 
  Defterdar Mh. Otakçılar Cd. K:2 No:80 Kar Plaza 
  EYÜP / İSTANBUL

 • Tel: +90-212-674-18-61

Ziyaretçi / Üye Bilgisi

13 ziyaretçi ve 0 üye çevrimiçi

Yönetim Kurulu

     2009 yılında küçük bir atölyede başlayan çalışmalarımız, başlangıçtan bu yana hiç durmadan ve her geçen gün gelişerek devam ediyor. Ridas olarak, 5 yılı aşkın bir zamanda kat ettiğimiz gelişim ve ürün zenginliği ile dekoratif ve yalıtım temelindeki ihtiyaçlardan istenilen, hayal edilen mekanlar için RİDAS ürünümüzü gayretle ürettik. 

 

     Bu gurur verici tabloya RİDAS üretiminden son tatbikine kadar çalışan her bireyin azmi, çalışma aşkı ve emeği ile ulaştık. Geçmişin birikimleri ve geleceğin teknolojilerini birleştirerek doğru bir yolda, sağlam adımlar atarak hem kendimiz, hem de ülkemiz için son derece yararlı faaliyetlerde bulunduk. En iyi kalite olan ürünlerimizi RİDAS ailesine mensup olan herkes bu işe yüreğini koyarak çalıştı. Kalite bizim için bir gelenek, yenilik ise bir görev oldu.

  

     Bugün geldiğimiz noktada, ülke sınırlarını aşan markalarımız dünyanın 30 ülkesine pazarlanıyor. Sadece Türkiye'de değil, dünyanın birçok ülkesinde tercih ediliyor. Bugünlere kadar gelen ve gelecekte de devam edecek bu yolculukta bize eşlik eden tüm çalışanlarımıza, ortaklarımıza ve müşterilerimize teşekkürü bir borç biliyor, gelecekte başarılarla dolu güzel günleri paylaşmaya devam edeceğimize yürekten inanıyorum.

 

Yakup SAĞLAM

Yönetim Kurulu Başkanı.

 

Buradasınız: RiDAS